Yhteystiedot

Lasse Paju  –  Operatiivinen johto

   lasse.paju@prodigydisc.eu

   +358 50 410 8231

Dick Lampinen  –  Myynti (Eurooppa)

   dick.lampinen@prodigydisc.eu
   +358 40 177 3438

Eetu Rantanen  –  Markkinointi

   eetu.rantanen@prodigydisc.eu
  +358 44 264 3882

Toni Tuominen  –  Tapahtumat

    toni.tuominen@prodigydisc.eu

  +358 45 236 7487

Joakim Vauhkonen  –  Graafikko & verkkokauppa

   joakim.vauhkonen@prodigydisc.eu
   +358 40 834 1999

Aino Paju  –  Team manager

    aino.paju@prodigydisc.eu

  +358 40 093 6336

Generate Oy Inc.

Prodigy Disc Europe (aputoiminimi)
Y-tunnus: 2581317-1
Käyntiosoite: Helsinginkatu 21 C, 20100 Turku
Postiosoite: Linnankatu 20 A 1, 20100 Turku

Laskutusosoite: Lataa laskutusohjeet